התחדשות עירונית

פינוי בינוי ותמ"א 38

פינוי בינוי

פרויקט פינוי-בינוי הנו תהליך מורכב וארוך הדורש טיפול מאוד מקצועי תוך השקעת משאבים כספים לא מבוטלים גם בתהליך התכנון וגם בשלבי הביצוע. לכן, חשוב מאוד שלחברה היזמית שתיבחר על ידי הדיירים תהיה את היכולת המקצועית המוכחת, הניסיון והרישיונות הנדרשים לביצוע פרויקט בנייה בהיקפים גדולים והחוסן הכלכלי המתאים.

קרא עוד על פינוי בינוי

בפרויקטים מסוג זה מוענקות על ידי המדינה הטבות מיסוי רבות ומשמעותיות כאשר הדיירים הקיימים אינם נושאים בכל עלות כספית מצדם.

ימין-יהלום יזמות בע"מ

ההערכה של אנשי המקצוע והגיאולוגים היא שרעידת אדמה תתרחש בישראל בוודאות – השאלה היא רק מתי? לכן חלה החובה על כל הדיירים המתגוררים בבניינים ישנים לדאוג לחזק את המבנה שלהם בהקדם האפשרי, על מנת לשמור על חיי משפחתם ועל הנכס היקר ביותר שלהם!!

ימין-יהלום יזמות בע"מ

תמ"א 38

ממשלת ישראל ראתה צורך לאומי באישור תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים ישנים שנבנו לפני שנת 1980 שלא על פי תקן 413 מפני רעידות אדמה (תמ"א 38) וזאת עקב מיקומה של מדינת ישראל באזור שיש בו סבירות גבוהה להתרחשות של רעידות אדמה, בסמיכות לקו שבר גיאולוגי הידוע בשם "השבר הסורי-אפריקאי", שתחילתו בדרום תורכיה והמשכו בסוריה, לבנון, בקעת הירדן מפרץ אילת והלאה דרומה לאורך מזרח אפריקה עד מוזמביק.

קרא עוד על תמ"א 38

פרויקטים בהתחדשות עירונית

תפיסת העולם הייחודית של החברה, מושתתת על ערכים של מצוינות ואיכות יחד עם תרומה לחברה ולתועלת הציבור
מנהל פיתוח עסקי

עו"ד שי יהלום

 נייד 054-2664664

shay@yamin-g.co.il

כתובת המשרדים

 כצנלסון 13 – בית ימין אשקלון

 טלפון ראשי 08-6726665

 office@yamin-g.co.il