מי אנחנו

אודות ימין יהלום יזמות בע"מ

לפרטים נוספים ויצירת קשר

התקשרו 08-6726665 או לחצו כאן

למידע על בעלי תפקידים בחברה

לחץ כאן!

אודות ימין יהלום יזמות בע"מ

חברת ימין יהלום יזמות בע"מ נוסדה על ידי דידי ימין, דור שני למשפחת הקבלנים והיזמים הידועה קבוצת ימין ניסים ואדריכל אלי יהלום, על מנת לשתף פעולה לקידום פרויקטים להתחדשות עירונית, פינוי בינוי, תמ"א 38 וייזום מתחמי נדל"ן ייחודים, תוך ניצול ניסיונם העשיר והידע המקצועי המוכח שלהם.

חברת ימין-יהלום יזמות בע"מ מציגה לא רק מסורת ארוכה ומכובדת של עשייה, תכנון יצירתי ובעל מעוף, בנייה איכותית ואיתנות פיננסית מוצקה ובלתי מעורערת, כי אם גם הקפדה על התנהלות אדיבה עם הלקוחות ויחס אישי הכולל זמינות ונגישות בלתי אמצעית לדיירים בכל עת. מרגע תחילת הפרויקט, דידי ימין ואלי יהלום מעמידים את עצמם לרשות הדיירים לכל צורך כדי להבטיח את שביעות רצונם גם במהלך הבנייה וההתחדשות של הפרויקט.

כך, החברה מבטיחה לכם שקיפות מוחלטת בכל שלב של הפרויקט ושיתוף הדיירים בכל שלבי ההתנהלות המקצועית וקבלת ההחלטות עד מסירת הדירה לידיכם.

ביטחון

עסקיו הפעילים של דידי וחברות הבניה שבבעלותו –בעלי רישיון קבלן ג-5, מעניקים לחברתנו כושר ביצוע, חוסן כלכלי ויכולת קבלת מימון בנקאי לכל פרויקט שיוחלט עליו. מה שמאפשר לנו לפעול בביטחון וללא חשש לקדם כל פרויקט על כל שלביו עד לסיומו ואכלוסו המוצלח.

אמינות

חברתנו – ימין-יהלום יזמות בע"מ – בניהולם של דידי ואלי ממשיכה את מסורת האמינות של קבוצת ימין ניסים, תוך שהיא פועלת בשקיפות, ביושר בשיתוף מלא של הדיירים.

אז למה כדאי לעבוד איתנו?

חמשת העקרונות של ימין-יהלום יזמות בע"מ

מקצועיות

כל הפרויקטים מלווים אישית על ידי דידי ואלי תוך העסקת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אדריכלים, מהנדסים, יועצים, מודדים, כלכלנים, שמאים, עורכי דין ועוד.

נאמנות ושירות

אנו רואים בכל פרויקט שלנו לא רק פרויקט בנייה כלכלי, אלא כשליחות ציבורית חברתית, ולכן אנו פועלים תמיד כנאמנים של הדיירים, תוך יחס אישי ומחויבות אישית גדולה לשפר את מצבם ואת איכות החיים שלהם.

איכות ומצוינות

אנו שואפים לאיכות ומצוינות בכל התנהלותנו, לקידום פרויקטים מורכבים גם בהתחדשות עירונית, תוך חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, למיצוי מלוא הפוטנציאל, במהירות וביעילות מול מוסדות התכנון.

ערכים של מצוינות ואיכות יחדיו

חזון החברה

ימין ויהלום, הנחשבים מובילים בתחומם, ופעילותם הענפה למען בניין הארץ נעשתה תמיד כשטובת הציבור והדיירים לנגד עיניהם ,חוברים כעת תוך ניצול ניסיונם העשיר והידע המקצועי המוכח שלהם על מנת לשתף פעולה בקידום פרויקטים ייחודים וכן התחדשות עירונית, תמ"א 38 ופינוי -בינוי.

זאת בין היתר במטרה להגשים את החזון שלהם לשפר באופן ניכר את הביטחון ואיכות החיים של הדיירים ולשדרג את התשתיות והמרחב הציבורי ליצירת סביבה עירונית ראויה לדורות הבאים. זהו חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם הייחודית של החברה, המושתתת על ערכים של מצוינות ואיכות יחד עם תרומה לחברה ולתועלת הציבור.

0%
לקוחות מרוצים
0
פרויקטים
0
שעות בנייה
0
דירות מאוכלסות

  התחדשות עירונית

  כשהצורך הלאומי מתלכד עם הזכות שלכם להשביח את הנכס הפרטי שלכם
  השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם

  צרו עמנו קשר כעת

  מנהל פיתוח עסקי

  עו"ד שי יהלום

   נייד 054-2664664

  shay@yamin-g.co.il

  כתובת המשרדים

   כצנלסון 13 – בית ימין אשקלון

   טלפון ראשי 08-6726665

   office@yamin-g.co.il