מדיה ותקשורת

בואו לראות מה כתבו עלינו בתקשורת.. כל הכתבות, הראיונות, פרסומים ועדכונים.. כתבות מ- YNET , כלכליסט, The Marker , אשקלונים ועוד..

היהלום של ימין

היהלום של ימין היזם וחבר הנהלת ארגון הקבלנים סניף אשקלון, דידי ימין, והאדריכל המוערך אלי יהלום, שסיים השבוע את תפקידו כאדריכל העיר ראשון לציון, חברו יחד והקימו חברה משותפת להתחדשות עירונית / בימים אלו הם מקדמים ביצוע פרויקטים במרכז הארץ, ומייחלים לרגולציה שתיתן כלים ליזם לקדם התחדשות עירונית גם באשקלון… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

הפרויקט של ימין

פרויקט הפינוי בינוי של דידי ימין באשקלון יוצא לדרך. בהצלחה! ממשיכים לקדם את נושא 'פינוי בינוי' באשקלון והפעם פרויקט 'פורטה דל סול' שבמסגרתו יחודשו בניינים וותיקים ברחוב אבא אחימאיר סמוך לחוף הים, ביוזמת חברת 'ניסים ימין'. ראש העיר, איתמר שמעוני: " צריך לחדש את הישן עם כל מה שכרוך בכך בכדי לצמצם פערים בין החדש לישן בעיר"…...
Read More

יוצאים לדרך משותפת

יוצאים לדרך משותפת היזם וחבר הנהלת ארגון הקבלנים סניף אשקלון, דידי ימין, והאדריכל המוערך אלי יהלום, חברו יחד והקימו חברה משותפת להתחדשות עירונית. בימים אלו הם מקדמים ביצוע פרויקטים במרכז הארץ, ומייחלים לרגולציה שתיתן כלים ליזם לקדם התחדשות עירונית גם באשקלון… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

כך סידרו לזוגות צעירים דירה במיליון שקל בראשל"צ

כך סידרו לזוגות צעירים דירה במיליון שקל בראשל"צ מכרז מחיר למשתכן בראשון לציון הוא היחיד עד כה שבו ניתנה לקבלנים האפשרות לקבל תוספת שבס – ולמכור את הדירות הנוספות במחיר השוק ■ איך זה השפיע? להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

כך תהפוך ראשל"צ לאימפריית נדל"ן

340 אלף תושבים, מיליוני מ"ר של משרדים: כך תהפוך ראשון לציון לאימפריית נדל"ן מהנדס העיר ראשון לציון, אלי יהלום, פורש אחרי 6 שנים בתפקיד: "ראשל"צ לא תחליף את ת"א – אבל כן תהיה שחקן מרכזי במטרופולין" ■ וגם: מה הבעיה הגדולה עם מחיר למשתכן? להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

מחירי הדירות בראשל"צ היו לא מעשיים

"בלי התוספת, מחירי המכירה בראשל"צ היו כמעט לא מעשיים" מכרז מחיר למשתכן בראשון לציון הוא היחיד עד כה שבו ניתנה לקבלנים האפשרות לקבל תוספת שבס – ולמכור את הדירות הנוספות במחיר השוק. האם זה הכרחי להצלחת המכרז או רק מגדיל את הרווח היזמי… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

מי צריך עוד 5 מיליון מ"ר?

מי צריך עוד 5 מיליון מ"ר? רשויות התכנון אישרו לאחרונה הוספת מיליוני מ"ר של תעסוקה בעיר ראשון לציון. כדי לפגוש את הביקוש, התכנון יתבסס בעיקר על עירוב שימושים והקמת אזורים שהפעילות בהם תהיה סביב השעון וכל השבוע… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

פרויקט בינוי-פינוי-בינוי

פרויקט בינוי-פינוי-בינוי רמת אליהו מתקדם! פרויקט בינוי-פינוי-בינוי רמת אליהו מקבל דחיפה גדולה: תוכנית להקמת 3,500 יח"ד הומלצה להפקדה בוועדה המחוזית והשכונה החדשה תקבל את התושבים הראשונים שיפונו מרמת אליהו במסגרת התכנית העתידית לשכונה…. להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

פרויקט הפינוי-בינוי הגדול אי פעם בישראל

פרויקט הפינוי-בינוי הגדול אי פעם בישראל: שכונה שלמה תיבנה כדי לקלוט את המפונים במסגרת התוכנית, יוקצו 2,500 מתוך 3,500 הדירות בשכונה החדשה "נחלת עילית" בראשון לציון לקליטת תושבי שכונת השיכונים ברמת אליהו – שתיהרס עד היסוד ותיבנה מחדש… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

ראשון לציון מכינה מקום להייטקיסטים

ראשון לציון מכינה מקום להייטקיסטים: אושרה תכנית ענק למשרדים ומגורים התוכנית שתשתרע על שטח של 1,000 דונם ממערב לנתיבי איילון כוללת 1.7 מיליון מ"ר של משרדים, 4,900 יחידות דיור, מרכז קונגרסים ומלון; לפי הערכות בתוך כשנתיים ניתן יהיה להתחיל בבניה להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

שני האשקלונים מחדשים, אבל לא בעירם

שני האשקלונים מחדשים, אבל לא בעירם חבר ארגון הקבלנים באשקלון דידי ימין ואדריכל העיר לשעבר אלי יהלום מאמינים שהטרנד הבא בשוק הנדל"ן יהיה פרויקטים של התחדשות עירונית. הם הקימו חברה שתתמחה בנושא, אך מאתרים לקוחות פוטנציאלים דווקא במרכז הארץ… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More

תוכנית חדשה פינוי בינוי

תוכנית חדשה לשחרור הפקק: פינוי־בינוי במערב תמורת קרקע במזרח משרד הפנים בוחן את הכנסת תוכנית הפינוי־בינוי בראשון לציון למסגרת הוד"לים. התוכנית כוללת פינוי של כ־2,900 דירות, וכחלק מהתוכנית העירייה מבקשת להפשיר 500 דונם של קרקעות חקלאיות לטובת היזמים… להמשך קריאה לחץ כאן!
Read More
מנהל פיתוח עסקי

עו"ד שי יהלום

 נייד 054-2664664

shay@yamin-g.co.il

כתובת המשרדים

 כצנלסון 13 – בית ימין אשקלון

 טלפון ראשי 08-6726665

 office@yamin-g.co.il